Menajera, 7 ore, 1400 lei + CIM

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam doamne pentru menaj si calcat (vile sau birouri) in zone centrale din Bucuresti. Program: de 7 ore pe zi, L-Vi. Salariul 1400 lei + CIM. Angajare imediata. Suntem agentia Cleaning & Babysitting RO, agentie cu experienta din anul 2004 in recrutarea bonelor si menajerelor. Comision 20% de la candidate se achita doar in prima luna si numai daca va place si hotarati sa continuati pe termen lung.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.