Menajera, 3 zile/saptm, Baneasa-Stejarii.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam menajera cu experienta si recomandari, pentru o locuinta din complexul Stejarii- Baneasa. Programul este de 8 ore pe zi, 3 zile pe saptamana ( printre care si o sambata sau o duminica). Se face C.M.
Atributii: menaj complet, calcat, spalat, curatenie, gatit.
Cautam o doamna calma si muncitoare.

CERINTE

Menajera cu experienta si recomandari, pentru o locuinta din complexul Stejarii- Baneasa. Programul este de 8 ore pe zi, 3 zile pe saptamana ( printre care si o sambata sau o duminica). Se face C.M.

BENEFICII OFERITE

Se face C.M.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.