Menajera

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clientii nostri suntem in cautare de menajera.

Locul de munca este in Bucuresti; se vor lucra 2 saptamani full time si 2 saptamani liber. In timpul vacantelor, de regula locul de munca este in Tirgu Mures.

Responsabilitati:
-gatit pentru 7 adulti si un copil de 2 ani;
-curatenie in casa-generala si intretinere;
-calcat;
-colaborare foarte buna cu parintii in ceea ce privesc meniurile;
-hrana sa fie una cat mai naturala, cat mai putin procesata;
-nu se solicita si partea de cumparaturi.

CERINTE

-flexibilitate in gatire;
-dorinta de a invata retete noi;
-se gateste natural, fara mancare procesata;
-experienta pe un post similar prezinta avantaj;
-minim o referinta de la unul din locurile de munca anterioare;
-stare foarte buna a sanatatii, persoana activa;
-se accepta fumatoare cu conditia sa nu se fumeze in timpul orelor de lucru;
-se cauta o persoana atenta, discreta, calma, echilibrata, placuta, curata;

BENEFICII OFERITE

-transportul de la domiciliu la locul de munca este asigurat de catre angajator si se face cu masina familiei;
-se asigura hrana pe intreaga perioada de sedere la familie;
-salariul este unul motivator;
-angajarea se face cu carte de munca pe o perioada de 3-6 ani;
-cazarea este in casa familiei fie singura in camera fie cu o alta doamna.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.