MEGA JOB - Lucrator Comercial, Casier, Vanzator!

MEGA IMAGE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti place sa lucrezi in domeniul comertului?
Iti doresti un loc de munca stabil?
Esti o persoana corecta, dinamica si flexibila?
Ai spirit de initiativa?
Iti place sa lucrezi cu clientii?

Daca ai raspuns cu DA la intrebarile de mai sus, alatura-te echipei noastre pe unul dintre posturile de CASIER, VANZATOR, LUCRATOR COMERCIAL!

Mega Image se extinde acum prin deschiderea de noi magazine atat in Bucuresti, cat si in Ilfov!

Obiectivele tale:
• sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post;
• sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie;
• sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
• sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
• sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
• sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

CERINTE

Studii medii (Lucrator Comercial);
Diploma Bacalaureat cerinta obligatorie pentru Casier;
Calificare in domeniu cerinta obligatorie pentru Vanzator;
Experienta anterioara in comert constituie avantaj;
Orientare si deschidere catre client;
Responsabilitate si seriozitate;
Dinamism si spirit de initiativa;
Flexibilitate si spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

• salariu competitiv;
• posibilitati reale de dezvoltare a carierei;
• posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale.

MEGA IMAGE este un lant de supermarket-uri cu o puternica prezenta atat la nivel international, cat si la nivel national. Facand parte din Delhaize Group, MEGA IMAGE este o companie dinamica ce se afla in plin proces de expansiune.
Pentru mai multe informatii, va invitam sa vizitati website-urile noastre:
www.delhaizegroup.com, www.mega-image.ro.

Avand o experienta internationala de peste 140 de ani, MEGA IMAGE este prezenta pe piata din Romania din anul 1995, dezvoltandu-se continuu pentru a oferi servicii de calitate clientilor si colaboratorilor sai.

Prin urmare, nu ar trebui sa surprinda pe nimeni faptul ca viziunea noastra este: Hranitor, Sanatos, Sigur si Accesibil. Impreuna livram ce este mai bun din MEGA IMAGE, pentru viata.

Impreuna aspiram sa imbogatim intr-un mod sustinut viata clientilor si a angajatilor nostri, precum si a comunitatilor pe care le deservim.
Impreuna oferim, in fiecare zi, servicii de calitate si o sortimentatie de produse hranitoare, sanatoase si sigure, la preturi accesibile.
Suntem in permanenta legatura cu colegii nostri din cadrul grupului. Invatam, cultivam talente si inovam.

Impartasim un set comun de valori, care ne fac sa devenim mai puternici atat in echipa, cat si individual. Aceste valori reprezinta fundamentul comportamentului nostru si cheia succesului nostru.

Valorile noastre sunt:
Hotarare
Integritate
Curaj
Modestie
Umor

MEGA IMAGE, o companie mereu in cautare de talente

Functiile din sediul MEGA IMAGE sunt create pentru a oferi suport magazinelor prin asigurarea coerentei strategice si prin facilitarea executiei propriu-zise.

Retailul iti ofera mereu sansa de a te dezvolta intr-un mediu dinamic, unde umorul este binevenit si munca in echipa este pretuita intotdeauna.

Alaturandu-te centrului de suport la MEGA IMAGE, vei avea oportunitatea de a lucra intr-o organizatie multinationala, flexibila, dinamica, responsabila din punct de vedere social, care incurajeaza initiativele si dezvoltarea personala a angajatilor sai. Deasemnea, vei avea multe oportunitati pentru a invata si a te conecta cu colegii tai din intreaga lume.

Este aceasta organizatia care TI se potriveste?
Atunci alatura-te ACUM echipei MEGA IMAGE!

Te rugam sa trimiti aplicatia ta la: recrutare@mega-image.ro
Sau sa aplici online pe: www.mega-image.ro

Iti multumim!