Mega Image Shop and Go - Lucrator Comercial

Mega Image Shop & Go - Lucrator Comercial

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzatorul se ocupa in principal cu:
-comunicarea cu clientii magazinului (punctului de vanzare);
-organizarea cadrului general de deschidere si inchidere a activitatii magazinului (punctului de vanzare);
-efectuarea vanzarii;
-incasarea contravalorii marfii;
-prezentarea produselor si serviciilor aferente vanzarii;
-promovarea imaginii magazinului (punctului de vanzare), -mentinerea stocurilor si necesarului de monetar de rezerva;
-verificarea stocurilor cu vanzarile;
-intocmirea documentelor specifice activitatii de vanzare precum si raportarea activitatii de vanzare.

CERINTE

Cautam persoana responsabila, organizata, serioasa si cu posibilitatea sa lucreze in ture

BENEFICII OFERITE

Se ofera bonus la fiecare invetar.

Shop&Go este brandul de franciză al retailerului Mega Image, ale cărui magazine se află, cu precădere, în Bucureşti.Conceptul de proximitate Shop&Go, lansat în 2010, vine în întâmpinarea clienţilor care doresc să îşi facă cumparaturile rapid, din proximitatea locuinţei sau în drum spre casă.