Medical Sales Advisor

ZEPTER INTERNATIONAL ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-crearea, mentinerea si actualizarea bazei de date cu clientii si persoanele din unitatile medicale;
-promovarea produselor in cadrul evenimentelor (congrese, conferinte, simpozioane) la care compania participa;
-organizarea si sustinerea proceselor de negociere.

CERINTE

abilitati de comunicare si prezentare;
-abilitati de planificare si organizare;
-dinamic si cu simt intreprenorial;
-orientare catre realizarea obiectivelor si obtinerea de performante.

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea de a lucra intr-o companie cu experienta pe piata internationala a produselor medicale;
-posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung alaturi de o echipa dinamica;
-asigurarea dezvoltarii profesionale atat in cadrul companiei, cat si in institutii specializate;
-pachet de beneficii competitiv.

Zepter este prima companie de vanzari directe din Romania, cu peste 17 ani de activitate, in plina expansiune pe piata est-europeana. Compania a demarat un proiect national privind promovarea de aparate medicale si produse cosmetice in scopul atragerii unui nou segment de piata din Romania orientat catre tratamente naturiste, non-invazive.