Medic veterinar clinica animale mici

Isravet

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Student/Absolvent al Facultatii de Medicina Veterinara cu experienta minima de 1-2 ani intr-un cabinet sau clinica veterinara.
-Persoana sociabila, cu abilitati de comunicare, flexibilitate si aspect profesional, program de lucru: 8h/zi
-Avantaj - experienta intr-un domeniu ce necesita specializare: chirurgie,ecografie, laborator etc.
-Spirit de initiativa, devotat muncii in echipa.

CERINTE

-capacitatea de a lucra intr-o echipa.
-capacitatea de diagnostic, prescriere tratamente corespunzatoare.
-manopere/interventii chirurgicale uzuale/mica chirurgie.
-recomandare/comercializare produse farmaceutice/OTC.
-recomandarea/vanzarea dietelor veterinare.
-stabilirea necesarului de medicamente, accesorii, consumabile in cabinet.
-preluarea cazurior generale sau urgente si solutionarea acestora.

BENEFICII OFERITE

- echipa cu experienta.
- contract de munca (ITM).
- salariu cu posibilitati de marire.
- lucrul cu echipamente moderne.
- facilitarea/asigurarea de traininguri pentru acumularea de experienta in domeniul medical veterinar.

DESCRIEREA FIRMEI

Cabinet medical veterinar