medic specialist medicina generala

MEDICLASS SANANOVA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acordarea asistentei medicale

CERINTE

- Studii superioare
-aviz de libera practica
- Minimum 6 luni experienta
- Excelente abilitati de comunicare
- Orientare catre pacient
- Cunostinte de operare PC

MediClass - Centrul medical multidisciplinar de diagnostic si tratament ambulatoriu.
Conceptul de diferentiere este viziunea de ansamblu asupra problemelor de sanatate ale individului - \"pacientul un tot unitar\".
Situat in Complexul Comercial Cotroceni, ocupa un spatiu de aprox. 600 mp; , ofera servicii medicale ambulatorii, inclusiv abonamente pt. persoane fizice sau juridice, servicii de medicina muncii si investigatii de laborator
In cazul in care va considerati candidatul potrivit va rugam sa trimiteti scrisoare de intentie + CV pe adresa: otilia.dragne@mediclass.ro
Pentru mai multe informatii despre centrul nostru vizitati pagina de internet: www.mediclass.ro