Medic specialist laborator, cardiologie, neurologie,diabet, nutritie si boli metabolice

Brotac Medical Center

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- oferirea de consultatii de specialitate in contract cu CASMB
- intocmirea rapoartelor de activitate

CERINTE

-studii superioare
- aviz de libera practica

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu fix
- comision in functie de performanta

In cei 7 ani de existenta pe piata de servicii medicale si ingrijiri la domiciliu, clinica BROTAC MEDICAL CENTER s-a remarcat prin profesionalism, competenta, corectitudine si respect fata de pacienti,dar si prin personalul atent selectionat si pregatit, care ofera asistenta medicala de inalta calitate. Este una dintre cele mai cunoscute clinici in domeniul serviciilor de ingrijiri medicale la domiciliu si recuperare medicala si fizica din judetul Calarasi , Municipiul Bucuresti, Ilfov si nu numai, dovada fiind existenta sa pe piata inca din anul 2006, precum si a relatiilor contractuale incheiate cu CAS Mun. Bucuresti, CAS Calarasi si Allianz Tiriac pe de o parte si numeroase societati private pe de alta parte .