MEDIC SPECIALIST GASTROENTEROLOG/ MEDICINA INTERNA ( FARA EXPERIENTA )

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o CLINICA PRIVATA DIN BAVARIA recrutam MEDIC SPECIALIST GASTROENTEROLOG/ MEDICINA INTERNA ( FARA EXPERIENTA )

Clinica este una moderna cu personal prietenos si o abordare profesionista a pacientilor

Clinica ofera un contract de pregatire in urmatoarele conditii :
- 4 luni training cu salariul de 2000 Euro NET
- Dupa cele 4 luni , contract pe 5 ani cu salariul 6000 Euro , urmand a fi crescut la 7500 Euro dupa 6 luni
- Program 40 ore / saptamana
- 30 zile de concediu / an
- Se poate oferi contract de training pentru specialistii fara experienta

Compania noastra ofera suport:
- pe toata durata interviurilor
- in vederea obtinerii dreptului de libera practica, permisului de lucru, recunoasterii diplomei de Specialist
- in vederea relocarii

Costurile de interviu in Germania ( transport si cazare) sunt suportate de compania noastra

CERINTE

Diploma de Medic Specialist
Nivel de limba Germana – minim B1.2 , cu obligativitatea atingerii nivelului B2 si obtinerea Certificatului de B2, si nivel C1 dupa inceperea job-ului

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro