MEDIC SPECIALIST

AIS PRODIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

MEDIC SPECIALIST pt urmatoarele specialitati:

1.Medicina Interna : compententa pentru ecografie generala constituie un avantaj cu reflectare in veniturile realizabile
2.Cardiologie : compententa de ecocardiografie constituie un avantaj cu reflectare in veniturile realizabile
3.Endocrinologie :competenta de ecografie de Tiroida si San constituie un avantaj cu reflectare in veniturile realizabile
4.Neurologie :competenta de Doppler de vase si EEG constituie un avantaj cu reflectare in veniturile realizabile
5.ORL
6.Balneofizioterapie si recuperare medicala
7.Obstetrico-ginecologie : Se solicita competenta de ecografie obstetricala si ginecologica
8.Oftalmologie
9.Hematologie
10.Ortopedie
11.Dermatologie
12.Pediatrie
13.Diabet zaharat si boli de nutritie
14.Gastroenterologie
15.Medicina de familie
16.Reumatologie
17.Oncologie
18.Urologie
19.Medicina Muncii
20.Medic Generalist - pentru medicina muncii; se solicita permis conducere categoria B
21.Medic specialist Radiologie-Imagistica medicala cu competenta in Senologie pentru fectuarea si interpretarea investigatiilor de radiologie conventionala si mamografie.
22.Medic specialist cu compententa in osteodensitometrie

CERINTE

Licentiat al facultatii de Medicina
Reprezinta un avantaj detinerea competentei necesare potrivit specialitatii pe care o are.
Familiarizat in lucrul pe calculator, navigare internet, pachet office

BENEFICII OFERITE

Oferta, bonusurile si alte beneficii se vor discuta direct in cadrul interviului cu candidatul ce va fi selectionat pentru aceasta

AIS GRUP-AIS PRODIMPEX este o companie medical farmaceutica infiintata in anul 1991 ce reuneste un grup de firme ce activeaza in domeniu medical farmaceutic.
Obiectul de activitate al grupului de firme il reprezinta productia substante chimice ce intra in necesarul companiilor producatoare de medicamente.Un alt obiect de activitate il reprezinta distributia de medicamente in retelele de farmacii deja existente si vanzarea directa de medicamente in farmaciile proprii.Firma Ais ofera din 2004 prin compania sa AIS CLINIC servicii si analize medicale complete in : Endocrinologie,Hematologie,Oncologie,Oftalmologie,ORL,Neurologie,Obstretico-ginecologie,Pediatrie,Urologie,Medicina Interna,Ortopedia,Deramato-Venerologie,Psihiatrie,Boli nutritie si Diabet zaharat,Gastroentorologie,Cardiologie,Reumatologie,Balneofizioterapie,Medicina muncii,Medicina de familie