MEDIC SPECIALIST

AIS PRODIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

MEDIC SPECIALIST pt urmatoarele specialitati:

1.Medicina Interna : compententa pentru ecografie generala constituie un avantaj cu reflectare in veniturile realizabile
2.Cardiologie : compententa de ecocardiografie constituie un avantaj cu reflectare in veniturile realizabile
3.Endocrinologie :competenta de ecografie de Tiroida si San constituie un avantaj cu reflectare in veniturile realizabile
4.Neurologie :competenta de Doppler de vase si EEG constituie un avantaj cu reflectare in veniturile realizabile
5.ORL
6.Balneofizioterapie si recuperare medicala
7.Obstetrico-ginecologie : Se solicita competenta de ecografie obstetricala si ginecologica
8.Oftalmologie
9.Hematologie
10.Ortopedie
11.Dermatologie
12.Pediatrie
13.Diabet zaharat si boli de nutritie
14.Gastroenterologie
15.Medicina de familie
16.Reumatologie
17.Oncologie
18.Urologie
19.Medicina Muncii
20.Medic Generalist - pentru medicina muncii; se solicita permis conducere categoria B
21.Medic specialist Radiologie-Imagistica medicala cu competenta in Senologie pentru fectuarea si interpretarea investigatiilor de radiologie conventionala si mamografie.
22.Medic specialist cu compententa in osteodensitometrie

CERINTE

Licentiat al facultatii de Medicina
Reprezinta un avantaj detinerea competentei necesare potrivit specialitatii pe care o are.
Familiarizat in lucrul pe calculator, navigare internet, pachet office

BENEFICII OFERITE

Oferta, bonusurile si alte beneficii se vor discuta direct in cadrul interviului cu candidatul ce va fi selectionat pentru aceasta

AIS GRUP este un grup de firme ce activeaza in domeniile: medical-farmaceutic , ce s-a infiintat din anul 1991 si acopera prin domeniile sale de activitate cel de productie substante chimico-farmaceutice, distributie medicamente prin depozit si farmaciile proprii, serviciilor medicale, laborator analize medicale si consultanta IT. Ca producator de substante chimico-farmaceutice, prin firma AIS & A PRODIMPEX, ne-am definit activitatea in producerea de materii prime ce se adreseaza industriei farmaceutice, producatorilor de medicamente, producatorilor de acumulatori, baterii, vopseluri, sticlarie.Activitatea de productie este specializata in producerea : Carbonat de Calciu farmaceutic, Sulfat de Bariu farmaceutic si precipitat, Fosfat dicalcic, Sulfat de Magneziu farmaceutic si tehnic, Fosfat de Zinc, Lactat de Magneziu, Carbonat bazic de Magneziu, Monoclor acetat de Sodiu.Pe langa activitatea de productie, prin domeniul de activitate al celorlate firme asiguram prin AIS PRODIMPEX S.R.L.din anul 1991 activitatea de depozit farmaceutic si distributie de medicamente in retelele de farmacii deja existente si vanzarea directa de medicamente in farmaciile proprii. Postul este ofertat de firma AIS CLINICS & HOSPITAL societate cu profil medical infiintata in 2009 avand servicii medicale prin cele 19 specialitati medicale pe care le are la dispozitie.Pe piata serviciilor medicale suntem prezenti din 2004 prin firma AIS CLINIC, dupa care din 2009 in urma investitiilor si dezvolatarii activitatii functionam sub o titulatura noua ca AIS CLINICS & HOSPITAL intr-o clinica noua, moderna cu aparatura si dotari de ultima generatie in cadrul careia functioneaza si o baza de recuperare medicala unde se desfasoara activitatea specifica de recuperare medicala.Un alt serviciu nou dezvoltat in portofoliul de servicii puse la dispozitie este cel de estetica unde se efectueaza proceduri specifice de epilare, rejuvenare , fotoregenerare , remodelare corporala , hidradermaabraziune, hidromasaj terapeutic/relaxare , masaj terapeutic / relaxare.Din 2011 functionam si cu serviciul de analize medicale pe care le putem efectua in laboratorul propriu.De la inceputul anului 2013 sunt disponibile serviciile medicale pentru investigatiile : radiologie, mamografie, osteodensitometrie