Medic medicina generala/specialist/medic de familie

ROSANA MEDICAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Policlinica Rosana Medical doreste sa angajeze absolvent al facultatii de medicina pentru indeplini cumulat urmatoarele sarcini:
- consilier medical - raspunde la solicitarile si intrebarile medicale ale pacientilor
- reprezentant medical - mentine relatia cu medicii colaboratori si le prezinta acestora serviciile nou aparute in cadrul policlinicii
- realizeaza consulturi de medicina generala in cadrul departamentului de medicina muncii

CERINTE

Absolvent al facultatii de medicina generala sau medic specialist orice specialitate, inclusiv medicina de familie
Persoana entuziasta, organizata, cu initiativa, sociabila si comunicativa.
Permis categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu va fi de 2500 lei net + bonusuri
Masina
Telefon

Rosana Medical este o clinica medicala privata care asigura servicii medicale in special pacientilor din sectorul 6, zonele Drumul Taberei, Militari dar si din restul Bucurestiului sau chiar din tara.