Mecanici reparatii utilaje

Vectra Exim S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Se deplasează în locațiile clienților pentru a remedia defecțiunile sesizate pentru Electrostivuitoare (DC / AC),
Motostivuitoare Diesel/GPL), Warehouse;
• Execută operațiuni de reparații, parte mecanică și electrică pentru toată gama echipamentelor de ridicat
(stivuitoare, echipamente de depozit, etc);
• Identifică și remediază defecțiunile apărute utilizând software-ul și dispozitivele de diagnoză specifice;
• Întocmește lista de piese de schimb pentru reparații;
• Menține legatura și execută sarcinile atribuite de către coordonatorul echipelor mobile, în conformitate cu
instrucțiunile producătorului și a procedurilor interne stabilite;
• Operează utilaje de ridicat și transportat.

CERINTE

- e capabil să execute operațiuni de reparație și diagnosticare pentru toate tipurile de stivuitoare, cum ar fi: electrostivuitoare (DC / AC), Motostivuitoare Diesel/GPL), Warehouse, buldoexcavatoare sau / utilaje comunale sau de constructii;
• Experiență minimă de 2 ani în domeniul echipamentelor de ridicat;
• Bune cunoștințe de mecanică, hidraulică, electrică și electronică;
• Cunoștințe medii limba Engleză;
• Cunoștințe medii operare PC;
• Abilitatea de a lucra sub proprie inițiativă;
• Permis de conducere, categoria B;
• Abilități excelente de gestionare a timpului;
• Seriozitate și corectitudine profesională, rigurozitate, punctualitate;

BENEFICII OFERITE

Smartphone / laptop, mașină de serviciu (full time), tichete de masă, salariu atractiv + bonusuri

Companie cu experienta 24 ani in comercializare si service utilaje pentru constructii :stivuitoare, buldoexcavatoare, incarcatoare ( din China, Bulgaria, Spania, Turcia) in prezent cu 16 angajati, stoc de utilaje si piese, service autorizat, spatiu de prezentare si birouri cca 1200mp,in plina extindere, in Sector 1,linga metrou si mijloace de transport,