Mecanici si electricieni de intretinere utilaje de productie

A1 Recruitment

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Recrutam mecanici si electricieni de intretinere masini-unelte pentru proiecte de montare si punere in functiune linii de productie in fabrici din tara si din strainatate.

CERINTE

- studii medii tehnice sau scoala profesionala cu calificare de mecanic/ electromecanic/ lacatus mecanic/ electrician
- experienta in proiecte de punere in functiune. demontare sau revizie linii de productie
- cunostinte minime de limba engleza
- optional, permis auto categ. B
- optional, atestat de stivuitorist vizat la zi.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe durata determinata (3-6 luni)
- transport si cazare gratuite
- salariu motivant, bonusuri pe proiect

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.