mecanici auto

rodifarm impex srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

corectitudine,profesionalism,puncualitate,responsabilitate fata de lucrarile executate,utilaje si dispositive,sa cunoasca efectuarea geometriei rotilor

CERINTE

experienta minim 2/3 ani

DESCRIEREA FIRMEI

Firma RODISERV a fost infiintata in anul 1994.
Inca de la infiintare RODISERV si-a propus sa ofere servicii si produse optime care sa corespunda exigentelor .
Firma noastra efectueaza servicii profesioniste in geometrie roti, mecanica auto si vulcanizare pentru autoturisme, autoutilitare .
RODISERV comercializeaza anvelope noi, resapate, second hand, jantelor pentru toata gama auto.
Misiunea noastra este sa oferim cea mai simpla, convenabila si eficienta metoda de a satisface cerintele clientiilor nostri. In firma RODISERV este promovata o cultura organizationala puternica avand ca valoare fundamentala orientarea catre client.
Noi urmarim satisfacerea clientilor nostri la un nivel inalt, prin oferirea celor mai bune combinatii de pret si calitate a produselor si serviciilor cerute de clienti.