Mecanic Utilaje mici

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Efectuează întrețineri periodice a mașinilor tipografice și a instalațiilor existente atât în secțiile de producție cât și în clădire, conform cărților tehnice existente;
- Realizarea defecțiunilor accidental apărute la mașinile tipografice și la instalațiile aferente procesului tehnologic (instalație de aer comprimat, instalații de evacuare a deșeurilor de hârtie, etc);
- Repararea diverselor dispozitive cu care este dotată clădirea (uși, trape, scări, etc).

Punct de lucru: Berceni;
- Se lucrează în 2 sau 3 ture;

CERINTE

- Studii superioare în domeniile: mecanică, hidraulică, tehnologia construcțiilor de mașini de transport sau profile asemănătoare;
- Abilități de a munci, repara sau explora un echipament sau utilaj tipografic;
- Capacitatea de a studia și înțelege o documentație tehnică;
- Cunoștințe despre întreținerea unui parc de mașini;
- Limba engleză – nivel mediu/avansat

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa;
- Primă de producție;
- Decontare abonament transport;
- Primă de Craciun/Paște;
- Primă de vacanță anuală.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.