MECANIC UTILAJ AVICOL

SC AVICOLA BUCURESTI SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Custinte temeinice de mecanica;
- Manuirea corespunzatoare a uneltelor de mana
- Capacitatea de a stabili natura defectiunilor, complexitatea acestora si remedierea operativa si eficienta a defectiunilor;
- Programare masina procesat ouă, imprimante stampilare oua, reglaje la masina de sortat oua MOBA;
- Exeperienta in supravegherea si depanarea utilajelor de crestere a păsărilor şi a masinii de sortat oua;
- Capacitatea de a desfăşura un serviciu de mentenanta;

CERINTE

- identificarea cu promptitudine a defectiunilor;
- identificarea pieselor de schimb necesare reparatiei.

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa.
- Transport asigurat pe raza localitatilor apropiate punctului de lucru.

S.C. Avicola Bucuresti - societate cu renume pe piata aviculturii romanesti, producator de puicute o zi Lohmann Brown si in varsta de 16 saptamani.
Este un important furnizor de oua consum pe piata romaneasca.