Mecanic fabrica cafea

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Repararea si intretinerea echipamentelor si utilajelor din sectia de productie;
Asigura continuitatea fluxului de productie;
Verifica parametrii de functionare a utilajelor si consemneaza datele si concluziile in jurnalul de exploatare;
Previne aparitia defectiunilor prin efectuarea regulata a operatiunilor de intretinere, conform fiselor de intretinere a utilajelor;
Instalarea utilajelor si echipamentelor noi, conform standardelor companiei.

CERINTE

Pentru clientul nostru, o companie importanta producatoare de cafea cu sediul in zona 1 Decembrie, cautam Mecanic utilaje.

Cerinte:
Studii medii (specializari: mecanic intretinere utilaje, tehnician electromecanic);
Experienta pe o pozitie similara- in domeniul alimentar, textile sau productie;
Experienta de lucru cu instrumentele Lean reprezinta un avantaj (ex. 5S, SMED, TPM);
Comunicare si lucru in echipa;
Initiativa;
Persoana organizata, responsabila;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonuri de masa+ bonusuri in functie de performanta;
Transport asigurat/ decontat;
Contract pe perioada nedeterminata;
Beneficii interne

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.