MECANIC AUTO - ZONA TITAN

SC NORAUTO ROM SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Mecanic auto pentru centrul Norauto din zona Titan, langa Centrul Comercial Auchan.

- Efectueaza interventii rapide pe diferite marci de automobile (ex: schimb anvelope, schimb ulei, schimb frane, discuri de frana, geometrie, diagnoza etc);
- Executa lucrarile in conformitate cu standarde de calitate utilizate la nivel international;
- Executa interventiile pe masini cu respectarea termenelor de predare a masinilor catre clienti.

CERINTE

- Calificare in domeniul mecanic auto;
- Experienta relevanta in interventii rapide pe mai multe marci de masini;
- Cunostinte tehnice auto solide;
- Carnet de conducere cat. B;
- Responsabil;
- Spirit de echipa;
- Dorinta de dezvoltare profesionala si acumulare de noi cunostinte.

Norauto este una din cele mai mari companii la nivel european, cu o experienta de mai bine de 35 de ani in servicii de intretinere masini si vanzari de piese auto. Suntem prezenti in peste 11 tari si avem peste 1000 de centre care reunesc peste 10 000 de colaboratori.
Prin calitatea echipelor noastre am devenit un partener de incredere pentru clientii nostri, oferindu-le servicii prompte si moderne.
Vino sa construim impreuna acest succes si in Romania. Cautam oameni pasionati de munca lor, orientati spre clienti si care isi doresc sa se dezvolte profesional.
Alatura-te echipei noastre de profesionisti! Noi iti oferim un mediu de lucru performant si ne vom ocupa de formarea ta profesionala.