Mecanic Auto

Automotive Service & Logistic Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Sa efectueze, corect – in conformitate cu instructiunile de reparare si la timp – in conformitate cu termenele de livrare agreate cu clientul, reparatiile autovehiculelor din service.
 Sa completeze comanda de reparatie precum si orice alte documente impuse de o lucrare de service.
 Sa utilizeze si sa gestioneze corespunzator utilajele, sculele, aparatele si dispozitivele aflate in dotarea sa.
 Sa identifice solutiile cele mai bune de reparare a autovehiculelor pentru satisfacerea in acelasi timp a cerintelor clientilor cat si a intereselor companiei.
 Sa produca si sa reconditioneze parti componente ale autovehiculelor rutiere
 Sa stabileasca gradul de uzura al autovehiculelor in raport cu conditiile de functionare ale partilor componente

CERINTE

 Experienta de minim 2 ani in domeniu
 Absolvent scoala profesionala mecanic auto
 Dexteritate manuala
 Imaginatie tehnica si vedere spatiala
 Abilitati de auto-organizare a muncii

BENEFICII OFERITE

 Mediu de lucru modern si profesionist
 Oferta salariala competitiva

Centru de training pentru pregatirea intregului personal ce lucreaza in service-urile auto din Romania, Service auto multibrand , Vanzari auto noi si second hand, Rent a car , Service Roti