MECANIC AUTO

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
* Diagnosticare si identificare a defectiunilor auto.
* Transmiterea informatiilor catre persoana respopnsabila de achizitii piese auto.
* Receptionarea pieselor comandate si realizarea reparatiilor aferente acceptului primit din partea clientului.
* Raspunde de corectitudinea operatiilor effectuate.
* Propune solutii eficiente de efectuare a reparatiilor.
* Administreaza corespunzator echipamentele din dotarea service-ului.
* Respecta termenul de finalizare a reparatiilor agreat impreuna cu clientul.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii medii/superioare;
* Experienta minim 3 ani pe post similar (mecanic auto);
* Cunostinte operare PC: Ms Office;
* Permis auto, categoria B, reprezinta avantaj.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, dinamica, cu initiativa in sfera sa de competenta, cu abilitati de lucru in echipa, responsabil.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul mediu NET lunar este cuprins intre 2000-2500 RON (partea fixa + comision din reparatiile efectuate);
- Se asigura transportul;
- Program de lucru la sediu L-V, 09:00-18:00, disponiobil pentru lucru peste program daca situatia o cere;
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE COMERCIALIZAREA DE PARTI SI COMPONENTE AUTOVEHICULE SI REPARATII AUTO. Locatia companiei este in Bucuresti.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal