MECANIC AUTO

AVIA MOTORS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea lucrarilor de diagnoza, intretinere si reparare la autoturismele repartizate.

CERINTE

Studii medii tehnice (profil mecanica auto);
Experienta de minim 2 ani in domeniul auto(obligatoriu);
Experienta intr-un service auto din reateaua VW (avantaj);
Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule (nivel mediu sau avansat);
Cunostinte tehnice de limba engleza;
Permis categoria B;
Seriozitate;
Dorinta de munca;
Rapiditate;
Punctualitate;
Disponibilitate de lucru peste program, in conditiile legii;
Orientare spre dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Multa lume intra in contact cu noi.
In mod evident, oamenii vin la noi cu asteptari, curiozitate, chiar cu griji si pleaca de aici multumiti.
Inca de la inceput ne-am concentrat asupra calitatii serviciilor si ne-am straduit sa realizam un climat de incredere si de ce nu, sa devenim cei mai buni.
Am reusit !
Dar asta este doar ce se vede, pentru ca in spate suntem noi, oamenii de la Avia Motors , profesionisti, dinamici, entuziasti.
Asteptam aplicatia ta, daca apreciezi munca in echipa si iti doresti sa te dezvolti intr-un mediu de afaceri provocator, care sa te reprezinte. Numai candidatii selectati vor fi contactati.