Mecanic auto

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, un important service multimarca din Bucuresti, suntem in cautarea unui Mecanic auto. Daca ai experienta in domeniu de minim 3 ani si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti, asteptam sa ne contactezi.

Te vei ocupa de toate procesele de servisare procesele de servisare, de la diagnoza si schimbarea filtrelor, pana la reparatii de ordin mecanic complexe.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa:

- aiba studii medii finalizate (domeniul mecanicii consituie avantaj);
- aiba cunostinte solide in domeniu;
- seriozitate si profesionalism.

BENEFICII OFERITE

- salarizare negociabila in functie de experienta si abilitati + tichete de masa;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- mediu de lucru profesionist.

Suntem compania de recrutare cu cea mai buna prezenta la nivel national. Birourile noastre sunt in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale. Depui CV-ul pe www.capitaljobs.ro si intri in competitia pentru cele mai bune locuri de munca din Romania si strainatate. Te asteptam pe www.capitaljobs.ro cu cele mai bune job-uri.