Mecanic Auto

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Execută reparații la subansamblurile autoturismului;
Execută lucrările de întreținere / revizii conform cu listele de lucrări impuse de constructor;
Execută reparații de motoare;
Efectuează revizii de întreținere;
Diagnostichează împreună cu Tehnicianul Mecanic reparațiile de o complexitate majoră.

CERINTE

Experiență de minimum 3 ani pe un post de Mecanic Auto;
Studii medii/calificare în domeniu;
Cunoștințe de baza de electrică auto;
Permis de conducere categoria B;
Persoană îndemânatică, atentă la detalii, organizată și rapidă.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix;
Bonusuri;
Posibilitatea unei colaborări pe termen îndelungat

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.