Mecanic Auto

Helion Performance S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Helion Performance este un service auto infiintat in 2011. In decursul celor 4 ani am acumulat experienta necesara pentru a rezolva calitativ si rapid atat reparatii simple, cat si reparatii de o complexitate ridicata pentru orice marca auto.

Dorim sa angajam un mecanic auto serios si cu experienta pentru responsabilitatile de mai jos:
- Inlocuit distributii
- Inlocuit componente motoare
- Reparat motoare
- Diagnoza auto

CERINTE

- Studii medii profil tehnic: mecanica, mecatronica (calificare in domeniu constituie un avantaj)
- Experienta minim 2 ani
- Cunostinte utilizare echipamente service
- Cunostinte utilizare tester auto constituie un avantaj
- Abilitatea de a lucra in echipa dar si individual
- Orientare spre rezultat
- Seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, peste media din Bucuresti

Suntem un service auto multi marca, infintat in 2011. In decursul celor 3 ani am acumulat experienta necesara pentru a rezolva calitativ si rapid atat reparatii simple, cat si reparatii de o complexitate ridicata pentru orice marca auto.