MECANIC AUTO

S.C. C&A CAR ROUTE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Service auto multi-brand, angajeaza mecanic auto cu experienta de minim 3 ani in domeniu.
Cerinte :
- cunostinte solide in domeniu (mecanica, electrica, interfata de diagnoza)
- experienta de minim 3 ani in cadrul unui service auto, reprezinta un avantaj
- dinamic, serios, cinstit, organizat si responsabil
- orientat spre calitate si spre clienti
- dorinta si capacitate de asimilare a informatiilor noi

CERINTE

Calificare in domeniul mecanic auto - conditie obligatorie;
Calificare in domeniul electric auto - prezinta avantaj;Experienta relevanta in operatiuni de mecanica auto pe mai multe marci de masini;
Cunostinte tehnice de mecanica la nivel aprofundat;
Carnet de conducere cat. B - prezinta avantaj

Înfiinţată în anul 2013, SC C&A CAR ROUTE SRL are ca principal obiect de activitate repararea şi întreţinerea autovehiculelor. Cu o suprafaţă de peste 700m² şi o capacitate de 6 posturi de lucru mecanice plus anexe, C&A CAR ROUTE oferă servicii complete de service auto în Bucureşti.
Printre serviciile pe care le oferim, se numără:
1.MECANICĂ AUTO
2.ELECTRICĂ ŞI ELECTRONICĂ AUTO
3.DIAGNOZĂ
4.REPARAREA ŞI ÎNTREŢINEREA SISTEMELOR DE AER CONDIŢIONAT
5.SERVICII DE VULCANIZARE