Mecanic

TOTAL RACE GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:
*minim 1 an experienta practica in domeniul mecanic ;
*studii medii – specializare mecanica ;
*limba engleza nivel mediu ;
*disponibilitate deplasari interne / externe ;
*posesor carnet de conducere categoria B ;
*studiile superioare constituie un avantaj
*de preferat domiciul in sectorul 6 / localitati Chiajna / Dudu / Rosu .

CERINTE

Cerinte:

BENEFICII OFERITE

Oferta:
*salariu fix;
*bonuri de masa;
*contract de munca pe durata nedeterminata, conform legislatiei in vigoare;
*sesiune de training asigurata;
program de lucru : luni – vineri 9:00 – 18:00 ( o ora pauza de masa ) ;
*posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si entuziasta ;
*sanse reale de dezvoltare profesionala si personala .

Total Race Romania a luat fiinta in anul 2006 pentru a veni in intampinarea noilor cerinte aparute in constructii si industrie, aducand in Romania produse de inalta calitate si tehnologie din Europa, necesare in procesele de manipulare si ancorare a bunurilor in perfecta siguranta. Ne adresam tuturor companiilor care doresc sa beneficieze de o multime de servicii la un nivel ridicat de calitate.

Acordăm o importanţă deosebită creşterii profesionale şi personale a membrilor echipei noastre.

Daca esti interesat sa lucrezi intr-o industrie in continua dezvoltare te asteptam!