SC MASINI-HIBRID CONSTRUCT SA angajeaza Director tehnic executie lucrari civile,hidrotehnice, drumuri si poduri,terasamente

MASINI HIBRID SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta intr-un proiect/contract de minim 2.000.000 euro de tip FIDIC
De preferat absolvent al uneia din specializarile: CCIA , IUDR,CSDP, IEC si/sau Hidrotehnica.

-intocmeste cu personalul subordonat situatiile de lucrari;

-urmareste respectarea graficului de executie

-propune si realizeaza optimizari ale proiectului;

- prezinta si obtine aprobarea materialelor folosite in santier

-negociaza cu subcontractantii

CERINTE

-absolvent al Univ.Tehnice de Constructii BUCURESTI
-Sa cunoasca limba engleza;
-persoana persuasiva;
-disponibilitate pt.program prelungit
-dispus la relocare ( proiecte /lucrari in toata tara)
-cunostinte PC (MICROSOFT OFFICE:EXCEL /WORD, OUTLOOK)
POWERPOINT
AUTOCAD;
Microsoft Project sau PRIMAVERA
-permis categoria B

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii