Maseuza part time ( masaj anticelulitic )

SC SIMO&STEF BEAUTY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:

Salon de remodelare corporala cu 2 sedii in Bucuresti.
Posturile part-time sunt pt sediul de la Unirii ( aprox 2 min mers pe jos) si cel de la Dristor ( aprox.5 min mers pe jos )

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Atributii :
Angajatul va avea urmatoarele atributii:
-Masaj de relaxare sau anticelulitic
-Impachetari anticelulitice si electrostimulare impreuna cu celelalte angajate (se asigura training)
-Mentinerea curateniei la locul de munca (impreuna cu celelalte angajate)

Beneficii:
-Toate tratamentele executate in salon se pot achizitiona de catre angajate la preturi speciale.
-mediu de munca placut
-colectiv tanar.

CERINTE

-Curs de masaj terminat sau foarte aproape de final sau,
-Sa fi terminat sau sa fie student la o facultate unde se preda masaj
-In ambele cazuri de mai sus, candidatul trebuie sa stie sa execute masajul anticelulitic!

BENEFICII OFERITE

Post part time:
-variante program salon :
- luni-vineri 17.00-21.00 / 13.00-17.00 si sambata 9.00-15.00 ;
- salariu fix 500 ron + bonusuri

- se vor lucra 3 zile pe saptamana la centrul de la Unirii, 3 zile centrul de la Dristor

DESCRIEREA FIRMEI

saloane remodelare corporala