Marketing & Sales Manager

Smoothie Smiles SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Managementul afacerii din toate punctele de vedere
- Administrarea profilului companiei pe toate site-urile de socializare
- Gasirea de noi oportunitati pentru dezvoltarea afacerii
- Identificarea de noi parteneriate
- Cresterea vanzarilor si a cifrei de afaceri
- Abilitati de vanzare, prezentare si negociere
- Stabilirea si administrarea unui buget
- Crearea si implementarea de campanii de marketing

CERINTE

- Experienta in domeniu
- Persoana dezinvolta, sigura pe ea, autonoma
- Persoana capabila de organizare, coordonare si prioritizare a sarcinilor
- Foarte bune cunostinte de operare calculator (MS Office, Internet, etc.)
- Experienta in lucrul cu site-urile sociale (Facebook, Instagram, Twitter, etc.)
- Obligatoriu limba engleza

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte atractiv
Bonusuri in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

Have a smoothie and be happy!

Smoothie Smiles își dorește să promoveze un stil de viață mai sănatos, plin de energie.

Smoothie-urile noastre sunt 100% naturale, făcute numai din produse naturale, fără prafuri. Vă invităm să vă convingeți la fața locului.

Dimineața vă așteptăm la o cafea delicioasă, să vă treziți de-a binelea și să vă puteți începe ziua.

La prânz vă invităm la un smoothie care să va ofere destulă energie pentru toată ziua.

Mai pe seară, vă așteptăm la o bere, sau la un pahar de vin, împreună cu colegii sau cu prietenii. Până la urmă și alcoolul, băut cu moderație, dar mai ales cu prietenii, înseamnă sănătate!