Marketing Assistant

AD FIRST COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
O persoana comunicativa, prezentabila, cu bune cunostinte de Office, riguroasa. Experienta anterioara in domeniul marketingului este un atu.

CERINTE

Jobul are ca principale responsabilitati traducerea si verificarea paginilor de catalog din limba franceza in romana.

-Limba franceza scris si vorbit obligatoriu (reprezinta un avantaj cunoasterea altei limbi de circulatie internationala);
- Cunostinte foarte bune de operare PC;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- Studii superioare de specialitate incheiate
- Obisnuinta cu lucrul in echipa;
- Cercetarea de piata, analiza concurentei
- Promovarea produselor pe alte site-uri sau in revistele online de profil.
- Planificarea, urmarirea si gestionarea campaniilor de marketing online.
- Experienta anterioara minima in domeniul promovarii / marketingului
CV-ul trebuie sa contina poza dvs.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut, tanar, competitiv;
- implicarea directa in proiecte interesante, dinamice si complexe;

DESCRIEREA FIRMEI

Comert