Advertising Assistant

ICON Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea eficienta a relatiilor cu clientii existenti si comunicarea continua cu acestia;
- coordonarea, supervizarea si evaluarea campaniilor de comunicare/advertising pentru clientii reprezentati;
- lansarea de comenzi interne si supravegherea realizarii acestora in conformitate cu termenele cererii clientului;
- realizare estimari de buget si de timp necesare desfasurarii proiectului;
- mentinerea relatiei cu departamentele interne (creatie, DTP, productie, Trafic) si monitorizarea activitatilor;
- realizare si sustinere prezentari (la client si interne);

CERINTE

- experienta in domeniul de relatii cu clientii (Customer care, Client Service)
- studii superioare finalizate
- abilitati de comunicare si interrelationare
- abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor
- abilitati de lucru atat individual cat si in echipa
- seriozitate, punctualitate
- cunostinte PC -Microsoft Office,

BENEFICII OFERITE

Cautam persoane cu atitudine proactiva, cu simt de raspundere fata de sarcini si deadline-uri, pasionate de publicitate si doritoare sa sa lucreze si sa se dezvolte intr-un mediu organizational dinamic in cadrul caruia “se intampla lucruri”. Ei bine…Ce parere ai? Crezi ca ti-ar placea sa faci un astfel de job? Daca da, atunci aplica si te vom contacta cat de posibil putem pentru a ne cunoaste mai bine.

ICON este o agenţie de publicitate/ comunicare full service independentă, eficientă şi creativă, prezentă în piaţă din 1998.

Oferim servicii integrate de comunicare: strategie de comunicare, creaţie, producţie/implementare, online, evenimente, promoţii, in-store.