Market Researcher

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectare / documentare topici de interes practic;
- Structurare materiale continand informatii din surse multiple;
-Organizare fluxuri de informare adaptive( dialoguri logice)
-Raportarea periodica a activitatii;
-Colaborarea cu departamentele companiei.
- Analiza pieței și găsirea de oportunități de a aduce o valoare adăugată serviciilor noastre pe care le oferim clienților;

CERINTE

- Studii superioare (Politehnica, ASE, Stiinte Exacte) ;
- Gandire Analitica;
- Limba engleza - nivel avansat;
- Capacitati de asimilare rapida a informatiilor;
- Persoana implicata, dinamica, organizata, cu abilitati de planificare.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.