Manipulator Valori

SC CASHNET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia/preda sacii cu valori de la transportator;
- Verifica integritatea sacilor cu valori;
- Sorteaza sacii cu valori dupa tipul de prelucrare, continut si dupa client ;
- Organizeaza rutele in functie de prioritati;
- Introduce datele clientilor in sistemul informatic;
- Respecta cu strictete toate procedurile de lucru.

CERINTE

- Absolvent studii medii;
- Cunostinte operare PC;
- Experienta in domeniul Trezoreriei constituie un avantaj.
- Cazier curat, corectitudine si seriozitate;
- Personalitate energica, cu gandire pozitiva;
- Rezistenta la stres, ritm alert de lucru si atentie;
- Disponibilitate la program de noapte si ore suplimentare.

BENEFICII OFERITE

- Salariul atractiv si bonusuri de performanta;
- Bonuri de masa;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Compania CashNet este prezenta pe piata de servicii Cash In Transit inca din 2010.
Suntem o campanie in plina ascensiunea, ce am reusit sa ne diferentiem in piata prin inovatie si dinamism. Oferim o gamă completă servicii ce respecta cu stictete standardele internationale pentru segmentele de:
• procesare cash
• servicii ATM
• transport valori
Avem o infrastructura dezvoltata la nivel national, cu puncte de lucru in Bucuresti, Cluj, Timisoara, Brasov, Iasi, Braila si Craiova si aproximativ 700 de angajati.