Manipulanti Marfa Sectorul 6, Bucuresti

Gel Logistic Staffing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala, cauta pentru depozitele sale din partea de Vest a Bucurestiului, 4 manipulanti marfa/ Preparatori de comanda.

CERINTE

-Capacitatea de a scrie si socoti
-Seriozitate
-Rezistenta la efort
-Disponibilitate pentru lucrul in ture

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix + prima de productivitate (700 ron brut)
-Bonuri de masa din prima zi de lucru
-Prima de vacanta 900 ron/an
-Formare la locul de munca
-Echipament de protectie nou
-Naveta gratuita din Bucuresti (Berceni-Metrou Pacii Militari-Depozit)
-Naveta din Targoviste (Ulmi, Bratesti, Mircea Voda, Contesti, Racari)
-Naveta din Rascaieti (Visina, Fierbinti, Brosteni, Petresti)

Créé en 2010 près de Lyon, GEL Groupe est devenu en quelques années le spécialiste des services innovants dans le secteur des ressources humaines grâce à 4 dispositifs principaux : GEL, Equip’, Jobweb et Flexicurity.