Manipulanti marfa / picheri

S.C. H. Essers Logistics S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile constau in urmatoarele activitati, dar nu sunt limitate doar la acestea:
- incarcare / descarcare / stocare / aranjare marfa in depozit;
- isi da concursul la inregistrarea intrarilor / iesirilor de marfa din / in depozit.

CERINTE

Candidatul ideal ar trebui sa posede:
- atitudine proactiva, civilizata in relatiile cu superiorii si colegii;
- flexibilitate, dinamism (mobilizare/actionare rapida), spirit de echipa;
- putere de munca, seriozitate, implicare, precizie si atentie maxima in onorarea sarcinilor de lucru;
- obiectivitate in aprecierea problemelor, in analiza situatiilor specifice activitatii care o desfasoara;
- cunostinte de baza de matematica si limba romana;
- abilitate de invatare rapida a sistemului de lucru - scanare;

BENEFICII OFERITE

Se vor negocia in cadrul interviului.

H. Essers Logistics face parte din grupul belgian H.Essers, care este unul dintre cei mai mari furnizori de servicii logistice din lume.
Grupul cuprinde mai multe companii, toate fiind unitati operative individuale, urmand principiile ABC. Personalul este compus din specialisti cu o vasta experienta logistica.
Mai multe detalii: www.essers.com sau www.essers.ro.