Lucrator depozit - perioada determinata de 3 luni

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa activ la toate activitatile care implica manipularea obiectelor atat in spatiul firmei cat si in afara acesteia (ca insotitor al soferului pentru manipularea documentelor);
Utilizeaza eficient spatiul din depozit si de la sediul clientului;
Se asigura de pastrarea integritatatii obiectelor pe durata manipularii (pastrarea integritatii sigiliilor, etichetelor de identificare, elementelor de prindere, mijloacelor de manipulare si transport folosite);
Este responsabil cu pozitionarea corecta a obiectelor pe rafturi.

CERINTE

Disponibil la efort fizic;
Rezistent la efort fizic;
Atentie distibutiva, atentie la detalii;
Rezistenta la stres;
Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Colaborarea este deschisa pe o perioada determinata de 3 luni, cu posibilitate de prelungire.
Salariul oferit este de 1750 de lei net plus bonuri de masa in valoare de 10 RON/zi.

DESCRIEREA FIRMEI

Despre Star Storage

STAR STORAGE este unul dintre cei mai puternici furnizori de soluții de stocare, arhivare și management al informațiilor pentru organizaţii publice şi private din România. Cu 18 ani experiență şi un portofoliu de peste 500 de clienţi în industrii ca financiar-bancar, telecom, producţie, utilităţi sau administrație publică, compania joacă un rol cheie în transformarea digitală a organizaţiilor de orice dimensiune. Lider în furnizarea de conţinut digital, tehnologii mobile şi soluţii de cloud computing, STAR STORAGE are clienţi pe 4 continente în ţări ca USA, Germania, Spania, Italia, Suedia, Elveţia sau Africa de Sud.