Manipulant marfuri - colector

PARA DISTRIBUTION GROUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

a) Colectarea produselor parafarmaceutice din rafturi (produse de dimensiuni mici):
- pe baza notelor de comanda colecteaza produsele parafarmaceutice in cosuri speciale;
- are grija la respectarea in totalitate a continutului facturilor (cantitate, lot, termen de expirare);
- produsele colectate sunt depuse in zona de verificare pe mese special amenajate.
b) Participa la inventarierea lunara:
- ajuta la numararea efectiva a produselor parafarmaceutice aflate in depozit la momentul inventarierii;
- noteaza datele inventarierii si le preda sefului de depozit spre centralizare;

CERINTE

a) studii medii
b) mentinerea unei atmosfere colegiale in relatiile de munca;
c) capacitate de planificare si organizare;
d) spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

Mediu placut, colectiv tanar, salariu in functie de realizari, bonuri de masa.

Infiintata in anul 2003, S.C. Para Distribution Group S.R.L. se bazeaza pe o calitate deosebita a produselor si serviciilor sale.

Compania noastra va pune la dispozitie produse parafarmaceutice, plante medicinale, suplimenti nutritivi, vitamine, cosmetice precum si produse de uz medical. Firma noastra are un personal de 80 angajati. Suntem o companie recunoscuta pe piata din Romania.

Echipa pe care ne bazam, seriozitatea ofertei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostrii de afaceri reprezinta garantia faptului ca oferim servicii de cea mai buna calitate.

Punand accent pe calitatea produselor si promptitudinea cu care raspundem solicitarilor dumneavoastra suntem siguri ca veti fi multumit de serviciile noastre.

Experienta Para Distribution Group, relatiile bune cu companiile colaboratoare reprezinta un capital serios si un plus de valoare pe care il punem la dispozitia clientilor nostri.

Compania noastra este gata sa va ajute, nu ezitati sa ne contactati pe site-ul nostru: www.pdg.com.ro

Punct de lucru: Oras Pantelimon, Ilfov