Manipulant Marfuri - 3 luni

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa activ la toate activitatile care implica manipularea obiectelor atat in spatiul firmei cat si in afara acesteia (ca insotitor al soferului pentru manipularea documentelor) ;
Utilizeaza eficient spatiul din depozit si din departamentul AMO ;
Se asigura de pastrarea integritatatii obiectelor pe durata manipularii (pastrarea integritatii sigiliilor, etichetelor de identificare, elementelor de prindere, mijloacelor de manipulare si transport folosite);
Pozitionarea corecta a obiectelor pe rafturi.

CERINTE

Disponibil la efort fizic;
Rezistent la efort fizic;
Atentie distibuitiva, atentie la detalii;
Rezistenta la stres;
Cunoasterea produselor si a modului si detaliilor de impachetare;
Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Colaborarea este deschisa pe o perioada de 3 luni, angajarea se va face pe perioada determinata de 3 luni;
Salariul oferit 1200 de lei net.

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management) Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSpere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR).