Manipulant marfuri

SENSO AMBIENTE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- descarca marfurile venite la sediu;
- aranjeaza marfa pe rafturi conform specificatiilor logistice;
- ambaleaza marfurile in vederea expedierii prin curier;
- intocmeste borderoul de curierat;

CERINTE

- permis cat. B reprezinta un avantaj;
- rezistenta la efort fizic;
- corectitudine, seriozitate, disciplina, constiinciozitate, punctualitate.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si tichete de masa
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist si stabil.

Senso Ambiente este o companie cu capital privat romanesc, infiintata in anul 2004, in Bucuresti.
Senso Ambiente este importator si distribuitor in Romania al marcilor: Hansgrohe, Ideal Standard, Duravit, Huppe, Vidima, Ceramica Dolomite, Jado, Glass, Geberit etc.
Ne propunem sa promovam beneficiile unor produse si servicii premium clientilor nostri, oferind in acelasi timp un avantaj competitiv distinct furnizorilor pe care ii reprezentam.
Compania noastra a ales sa lucreze cu acei furnizori care, prin produsele lor, imbina functionalitatea perfecta cu tehnologia moderna si design creativ. Oferta noastra este completa: de la lavoarul cu forme ingenioase adecvate personalitatii fiecaruia, dusul ce revolutioneaza simturile, ceramica aristocrata si accesoriile rafinate pana la cazi ce indeamna la visare sau invigoreaza prin hidromasaj, saune, minipiscine, baterii si cabine de dus. Un portofoliu echilibrat de produse, pentru spatii private dar si publice.