MANIPULANT MARFURI

S.C.TIBBETT LOGISTICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza operatiunile necesare receptiei, pregatirii comenzilor si livrarii marfurilor catre client, conform procedurilor stabilite si cerintelor clientului, in termenele stabilite;
- Raspunde de corecta pregatire a marfurilor pentru livrare, conform comenzilor primite de la client;
- Inspecteaza calitativ si cantitativ marfa care intra/iese din/in depozit, pentru a verifica integritatea si conformitatea acestora;
- Asigura manevrarea corecta a marfurilor.

CERINTE

- Studii medii;
- Disponibilitate lucru in schimburi;
- Experienta minim 1 an in operatiuni de depozitare marfa;
- Disciplina, corectitudine, atentie la detalii;
- Fara antecedente penale;
- Domiciliu stabil in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Asigurare transport.

Principalul furnizor de servicii logistice din Romania, Tibbett Logistics ofera o gama larga de servicii logistice sectoarelor industriei de automotive, industriei de textile si altor sectoare FMCG in Romania si in strainatate.