Manipulant Marfa - tipografie

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions angajeaza Manipulanti marfa pentru unul din clientii sai, o importanta tipografie din Bucuresti, zona Berceni.

Responsabilitati:

- Incarcarea, descarcarea si manipularea marfurilor in tipografie;
- Etichetarea si sortarea produselor dupa model;
- Ambalarea, infolierea produselor;
- Transferul fizic de marfa receptionata pe zonele de depozitare;
- Raspunde solicitarilor primite din partea superiorului direct si a altor membri din bordul de conducere al companiei;
- Dezvolta si mentine in cadrul echipei o atmosfera de lucru deschisa si stimulativa, promovand spiritul de echipa si de competitie in randul membrilor;
- Asigura o comunicare eficienta cu colegii si clientii.

CERINTE

Cerinte:

- Studii: Fara studii/studii medii;
- Persoana responsabila, serioasa, atenta la detalii
- Disponibilitate pentru program de lucru prelungit.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Salariu fix;
- Tichete de masa;
- Prima de producție;
- Decontare abonament transport;
- Prima de Craciun/Paste;
- Prima de vacanta anuala.

Alte informatii:
Se lucreaza in 2 sau 3 ture.
Punct de lucru: Berceni.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.