Manipulant marfa depozit

ANGR SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incarcare - descarcare marfa;
- Aranjeaza marfa pe loturi conform raportului de incarcare;
- Pregatire comenzi;
- Etichetarea produselor ambalate;
- Verifica integritatii marfurilor pe care le aranjeaza pe loturi;
- Aranjeaza corect si in siguranta marfa in interiorul depozitului;

CERINTE

- Disponibilitate pentru munca fizica/ efort fizic
- Responsabilitate, corectitudine, interes pentru munca
- Permisul de stivuitorist constitui un avantaj
- Cazier judiciar gol

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru are sediul in oras Popesti Leordeni.

ANGR SOLUTION iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta. Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine.