Manipulant marfa cu atestat de stivuitorist

APT RESOURCES & SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Receptia marfurilor pe baza documentelor specifice;
Organizarea aranjarii marfii pe categorii;
Depozitarea marfii in spatiul adecvat;
Pregatirea livrarilor, ambalarea;
Intocmirea documentelor unde este cazul si predarea lor catre soferii firmei sau delegati;
Participarea la inventare periodice si la cerere;
Intretinerea stocului de marfa.

CERINTE

Nivelul de studii: scoala profesionala / liceu

Calificarea necesara: certificat ISCIR

Competentele postului
● abilitatea de a opera cu masini si echipamente
foarte buna coordonare psohomotrica
● rezistenta la efort fizic de durata
● spirit de observatie, memorie vizuala
● foarte buna concentrare a atentiiei
● rezistenta la sarcini de lucru repetative
● capacitatea de a lucra sub presiune si de a respecta termenele limita
● abilitati de comunicare si interrelationare personala
● capacitatea de a lucra in echipa / spirit de cooperare / receptivitate
● orientare spre rezultate, proactivitate, atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

1100 ron net+bonuri de masa
Transport asigurat de la Metrou Pacii pana in Bolintin Deal (aceasta este localitatea unde se va desfasura activitatea)

Compania noastra imbina experienta, expertiza, managementul activ si cultura creativa. Asiguram clientilor nostri know-how-ul si cunoasterea pietei din Romania pentru a ajuta dezvoltarea unui proiect de succes. Forta companiei APT Resources & Services consta in insasi echipa si in devotamentul ei pentru a oferi de fiecare data cele mai bune performante. Domeniile noastre de specialitate se incadreaza in servicii profesionale de resurse umane, incluzand recrutare & selectie de personal si consiliere in cariera.