Manipulant marfa

SC OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere activitati:
-Preluare comanda scrisa pentru statia Lukoil la care vor fi desemnati
-Identificarea produselor in cutiile aflate in depozit si transportarea lor catre punctual de expeditie a marfii intr-o cutie

CERINTE

Cerinte:
-Atentie la detalii; este foarte important sa se finalizeze depozitarea produselor solicitate in cutie conform listei primite
-Capacitatea de lucru in echipa
-Responsabilitate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial:
-800 lei net fara tichete de masa cu posibilitate de crestere salariala dupa 3 luni
-Sistem de bonusare in functie de rezultate
-Contractul va fi initial pe o luna cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata

Suntem o echipa de profesionisti. Buni colegi de echipa. Orientati catre rezultate si performanta. Gata oricand sa actionam cand este nevoie de noi. Acestia suntem noi!
Cu o experienta de peste 7 ani in Romania, Obiettivo Lavoro Romania este exact genul de companie care iti poate oferi jobul potrivit pentru tine.
Suntem siguri ca oferim doar ce este mai bun. De aceea trebuie sa profiti de aceasta oportunitate.