Manipulant marfa

NISSA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Pregateste lansarile din punct de vedere al materialelor existe in depozitul de materiale;
2. Intocmeste bonuri de consum conform cu metrajele folosite din fiecare articol de tesatura afferent fiecarui model;
3. Pregateste materialele restante pentru sala de croit sau colaboratori;
4. Participa la receptionarea tesaturii, incarca si descarca colete receptionate / livrate de la furnizori;
5. Aseaza tesatura pe raft si o grupeaza pe furnizori si coduri.

CERINTE

Minimum 2 ani experienta intr-o pozitie similara;
- Disponibilitate la efort;
- Capacitate de organizare;
- Studii medii.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic;
- Salariu competitiv.

Compania a luat nastere in anul 1993 si are ca obiect de activitate producerea si comercializarea propriilor colectii sub marca proprie.
NISSA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.
Colectiile NISSA se adreseaza: adolescentilor: casual si sport, si pentru persoane cu varste cuprinse intre 25-45 ani: casual, office si de seara.
Produsele sunt promovate atat in magazile proprii cat si in magazine agreate de noi.