Manipulant in Tipografie

Tipografie din Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii generale:
 Manipularea produselor/materialelor tipografice;
 Realizarea activitatilor specifice procesului de ambalare si expeditie;
 Formarea pachetelor de diverse produse tipografice, pe care le ambaleaza, le leaga cu banda polipropilenica, le stivuieste pe paleti si le pregateste pentru Expeditie;
 Participarea activa la operatiunile de balotare a deseurilor de hartie;
 Intretinerea si manipularea corecta a echipamentelor cu care isi desfasoara activitatea zilnica;

CERINTE

Profilul candidatului:
 Indemanare
 Capabil de a se supune efortului fizic
 Capabil de a duce la bun sfarsit actiunile sale
 Capabil sa lucreze intr-un mediu dinamic (disponibil pentru program de lucru in schimburi)

 Studii medii (generale /liceale)
 Fara experienta
 Cunostinte specific domeniului tipografic reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
 Iti oferim un salariu atractiv, intre 1500 lei-1700 lei brut
 Tichete de masa
 Bonusuri in cursul anului
 Celebram loialitatea salariatilor nostri prin petreceri speciale:
• 1 Iunie - Ziua Copilului
• Sarbatoarea Toamnei
• Petrecerea Craciunului

De peste 20 de ani societatea noastra activeaza in domeniul tipografiei, avand o echipa de oameni pietenosi si profesionisti, oferind o gama larga de produse si servicii tipografie de inalta calitate.