Manipulant cutii dosare, Bucurestii noi

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam MANIPULANT dosare/cutii pentru clientul nostru din domeniul bancar cu sediul in Bucurestii noi.

Responsabilitati:
- Transporta cutiile cu dosare sau dosarele intre diverse locatii din aceeasi cladire (inclusiv intre parter si etaj 1, pe scari) si de la si pana la autoutilitara companiei;

Program de lucru: L-V 8:00 - 16:30
Perioada contractuala initiala determinata de 1 luna, cu posibilitate de prelungire.

Pentru aplicatie va rog sa trimiteti cv-ul la i.achim@trenkwalder.ro , specificand postul pentru care aplicati.

CERINTE

- studii medii
- persoana responsabila, organizata

BENEFICII OFERITE

Salariu fix 1200 lei net + tichete de masa

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).