Manager zonal

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Absolvirea training-urilor de specializare oferite de companie.
Servicii pentru clienti conform standardelor companiei.
Dezvoltarea si mentinerea unei echipe de consultanti productivi.
Minim 2 interviuri de recrutare zilnic.
Pregatire profesionala continua.
Sa dea dovada de profesionalism

CERINTE

Minim 2 ani experinta in domeniul serviciilor pentru clienti.
Excelente abilitati de comunicare si lucrul cu oamenii
Spirit antreprenorial
Capacitatea de a invata specializari noi.
Orientare catre rezultate
Abilitatea de a lucra in conditii de stres, respectand termenul limita
Studii superioare
Bune recomandari

BENEFICII OFERITE

Pachet de compensare format din componenta fixa, comisioane si bonus-uri.
Beneficii non-banesti : card medical pentru intreaga familie sau echivalentul in bani si asigurare de grup.
Program de training individualizat, centralizat si pe corporatie.
Plan de cariera pe termen lung.